Car detailing

Car detailing

Usługa CAR DEAITINGU, jaką oferuje Centrum TMT to najskuteczniejszy system ochrony zewnętrznych elementów samochodu. Pracujemy przy wykorzystaniu certyfikowanych, japońskich preparatów premium Q-GLYM.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Dzięki powłoce ceramicznej, która łączy się ze strukturą lakieru, lekką ją nabudowując lakier jest chroniony przed: - Mikro rysami - Działaniem agresywnej chemii - Owadami - Promieniowaniem uv - Solą drogową

ZABEZPIECZENIE FELG

Powłoka ceramiczna nakładana jest na zewnętrznej i wewnętrznej stronie felgi. Dzięki ceramice zanieczyszczenia drogowe, pył z klocków hamulcowych w dużo mniejszym stopni przylegają do felg. Dodatkowo zabrudzona powierzchnia czyści się dużo łatwiej.

ZABEZPIECZENIE PLASTIKÓW

Działanie słońca i promieni UV działa niekorzystnie na powierzchnię lamp i plastików zewnętrznych. Używana przez nas substancja Q-GLYM PLASTIC PROTECTOR trwale łączy się z plastikową powierzchnią elementu i niemalże całkowicie blokuje działanie UV, zabezpieczając plastik.

ZABEZPIECZENIE SZYB

Z szyby pokrytej powłoką Q-Gglym Crystal Coat Pro, podczas jazdy w deszczu, dużo łatwiej odprowadzana jest woda. Znacznie podprawia się widoczność podczas jazdy w złych warunkach atmosferycznych, co ma wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo.