serwis blacharsko-lakierniczy

Nasza firma istnieje od roku 1998. Od początku swojej działalności prowadzimy sprzedaż samochodów marki ŠKODA. Ciągły rozwój w branży motoryzacyjnej wymusza szybkie zmiany w zakresie obsługi, jak i wyposażenia serwisu, a my staramy się nadążać za tendencją rynkową.

Posiadamy bardzo dobrze wyszkoloną kadrę.

W zakres naszych usług serwisowych wchodzi również naprawa aut w ramach szkód komunikacyjnych. Nasi pracownicy to grupa najlepszych fachowców w branży blacharsko-lakierniczej.

Ich doświadczenie i zdolności nieustannego rozwoju pozwalają na sprawne realizowanie napraw przy zachowaniu wysokiej jakości prac i gwarantują wykonanie usług blacharsko - lakierniczych w zgodzie ze standardami technologicznymi przyjętymi przez producentów samochodów w Unii Europejskiej.

Centrum Blacharsko-Lakiernicze TMT opiera się na ścisłej współpracy serwisu, blacharni i lakierni. Blacharnia dysponuje wysokiej klasy skomputeryzowanymi urządzeniami do napraw nadwozi pozwalającymi odtworzyć pierwotne wymiary karoserii pojazdów. Łączenie elementów blacharskich to proces zgrzewania, spawania oraz najnowszej metody lutospawania wykorzystywanej na liniach produkcyjnych. Prace renowacyjne powłoki lakierniczej wymagają zastosowania wysokiej klasy oprzyrządowania, którym dysponujemy. Podstawą dobrze wykonanej naprawy blacharskiej jest wysoko wykwalifikowany zespół blacharzy, zdobywających doświadczenie na specjalistycznych szkoleniach w zakresie technologii naprawy. Zapraszamy do korzystania z usług naszej blacharni – lakierni znajdującej się w Dzierżoniowie. Konsekwentnie rozwijając naszą firmę posiadamy jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów blacharsko–lakierniczych. Korzystamy z urządzeń takich firm jak: NOVA VERTA, CAR-O-LINER, BEISSBARTH, GYS.

Podczas napraw lakierniczych korzystamy z Nowej technologii Standoblue, która znakomicie wkomponowuje się w obecne portfolio produktów firmy Standox, z których od lat korzystamy. Jej innowacyjne właściwości przynoszą korzyści, które są kluczowe w codziennej pracy lakierniczej – od doskonałego dopasowania kolorystycznego do perfekcyjnej powłoki bez względu na zastosowanie indywidualnego stylu aplikacji. Co więcej, nowa technologia to powtarzalne rezultaty oraz szybka aplikacja poprzez nałożenie 1,5 warstwy.

Nowoczesne oprogramowanie i sprawdzone urządzenia pozwalają uzyskać każdą barwę i jej odcień, które sprawdzane są na miejscu spektrofotometrem firmy BYK GENIUS.

Nasi lakiernicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez firmę STANDOX, która zalicza się do wiodących producentów lakierów renowacyjnych w branży motoryzacyjnej i obecna jest na ponad 80 rynkach światowych z doskonałą technologią i serwisem dla profesjonalnych warsztatów lakierniczych na całym świecie.

Nasi wykwalifikowani specjaliści, lakiernicy, blacharze, doradcy ds. likwidacji szkód komunikacyjnych oraz kadra kierownicza, współpracuje również w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, np. Allianz, PZU, Ergo Hestia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nie poprzestajemy tylko na raz wypracowanych zasadach współpracy z Ubezpieczalniami. Rynek jest otwarty i my również pracujemy na wielu płaszczyznach z wszystkimi firmami zainteresowanymi współpracą.

Klienci powierzając nam swe auta do naprawy mogą spodziewać się szybkiej i konkretnej realizacji likwidacji szkód komunikacyjnych, a także wysokiego poziomu jakości naprawy. Możliwości naszych działów blacharni i lakierni dostosowujemy do potrzeb Klientów. Tak elastyczne podejście do Klienta pozwala nam wypracowywać wysoki poziom jakości wykonywanych usług i wzrost zadowolenia u naszych Klientów.

Nasze działy blacharni i lakierni realizują naprawy aut powierzonych nam przez Klientów serwisów marki Śkoda w Dzierżoniowie i we Wrocławiu, oraz Klientów serwisu marki Opel w Świdnicy.

Laweta

Poznaj ofertę naszego serwisu blacharsko-lakierniczego:

Naprawy

Naprawy blacharsko-lakiernicze zgodne z technologią producenta z zastosowaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych

Materiały

Zastosowanie w naprawach lakierów i środków chemicznych przyjaznych środowisku

Gwarancja

Gwarancja na wykonaną naprawę blacharsko-lakierniczą

Auto zastępcze

Auto zastępcze na czas naprawy, pomoc drogowa

Likwidacja szkody

Fachowa pomoc w zakresie likwidacji szkody komunikacyjnej i przyjmowanie zgłoszeń AC/OC (Allianz, Hestia, Generali)

Oględziny pojazdu

Wykonywanie oględzin pojazdów w ramach przyjęcia zgłoszeń szkód komunikacyjnych (Allianz, Hestia, Generali)

Kosztorys

Kosztorysowanie napraw blacharsko-lakierniczych w systemie Audatex

Powłoka lakiernicza

Oględziny i pomiary powłoki lakierniczej i ocena stanu karoserii przed zakupem pojazdu

Skontaktuj się z nami!