O firmie

Celem firmy Centrum TMT Sp. J. jest działanie na korzyść Klienta, który jest dla nas priorytetem oraz motywacją. Rozwój motoryzacji słania nas do doskonalenia umiejętności wszystkich pracowników poprzez szkolenia. Mamy do zaoferowania usługi w dziedzinie: sprzedaży samochodów nowych i używanych, kompleksowy serwis skoda od poniedziałku do piątku przez 24h, ubezpieczeń samochodowych oraz napraw blacharsko-lakierniczych z Assistance 24h z autami zastępczymi na czas naprawy.

Dogodna lokalizacja obiektu oraz funkcjonalne wnętrza zapewniają komfort Klientom. Serwujemy również kawkę z uśmiechem. Mamy do zaoferowania szeroką gamę modeli a czas realizacji zamówienia od 1 dnia do 6 tygodni. Wieloletnie starania oraz rzetelna współpraca z Klientem podniosła standard wykonywanych usług i doprowadziła do uzyskania zaszczytnego tytułu Najlepszego Salonu we Wrocławiu wg tygodnika AutoŚwiat. W skali krajowej zajeliśmy 4. miejsce!

SAMOCHODY DEMONSTRACYJNE - JAZDY PRÓBNE

Aby ułatwić Państwu decyzję, co do wyboru najodpowiedniejszego dla Państwa samochodu i to zarówno, jeśli chodzi o wyposażenie jak i wersję silnikową, proponujemy skorzystanie z JAZD PRÓBNYCH. Dzięki możliwości wypróbowania auta w terenie, macie Państwo niepowtarzalną możliwość sprawdzenia samochodu w wybranych przez siebie warunkach, a przez to dokonanie wyboru, który w pełni zrealizuje Państwa oczekiwania.

O firmie Wrocław

Obserwując sytuację na rynku motoryzacyjnym postanowiliśmy wyjść naprzeciw wymaganiom naszych Klientów i w maju 2007 roku otworzyliśmy nowy na najwyższym poziomie europejskim salon i serwis samochodowy marki ŠKODA. Ciągły rozwój w branży motoryzacyjnej wymusza szybkie zmiany w zakresie obsługi jak i wyposażenia serwisu, a my dotrzymujemy kroku najlepszym na rynku. Dowodem tego jest ciągły wzrost sprzedaży samochodów w naszym punkcie, zarówno nowych jak i używanych poprzez nasz komis.Posiadamy u siebie bardzo dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą i serwisową.W zakres naszych usług serwisowych wchodzi:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów marki ŠKODA,
  • diagnostyka komputerowa silników z koncernu VW.

Realizujemy również usługi blacharsko-lakiernicze. Ponadto w naszej ofercie mamy bardzo szeroką gamę części i akcesoriów do samochodów marki ŠKODA. Nasze długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, a nasza kadra pracownicza cały czas podnosi swoje kwalifikacje, aby przynieść Państwu jeszcze więcej zadowolenia i komfortu podczas wizyt w naszym salonie i serwisie. W Naszym Centrum Motoryzacyjnym podczas przeglądu lub naprawy pojazdu mogą Państwo skorzystać z Naszej poczekalni stworzonej wyłącznie dla Was gdzie znajdują sie wygodne fotele wraz ze stolikami, kącik internetowy. Podczas pobytu w kawiarence czas umilą sobie Państwo oglądaniem filmu oglądaniem ulubionego kanału TV Cyfrowej popijając kawę lub herbatę. W Naszej kawiarence znajdziecie bogaty wybór kaw i herbat, a także zimnych napo, słodyczy, ciat i ciasteczek. Mamy nadzieję że Nasze przestronne i wygodne wnętrza umilą Państwu pobyt w Naszej firmie.

Serwis

Jak wiadomo Serwis to serce każdego salonu samochodowego i tu dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprostać coraz to nowocześniejszym technologiom , mechanizmom i standardom europejskim. I na tym polu odnieśliśmy pełen sukces wyposażając nasz serwis w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i naprawczy renomowanych marek.

Zakres działalności serwisu obejmuje:

  • naprawy mechaniczne
  • przeglądy gwarancyjne
  • przeglądy instalacji gazowych
  • montaż instalacji gazowych
  • naprawy blacharsko-lakiernicze
  • automyjnia
  • wypożyczalnia samochodów
  • montaż Systemów alarmowych, blokad skrzyń biegów, zestawów - głośnomówiących, systemów monitorowania pojazdów, czujników parkowania itp.

Po obsłudze w Naszym serwisie odbierzecie Państwo zawsze czysty samochód.

Kompleksowa oferta dla wszystkich właścicieli i zainteresowanych zakupem aut marki Skoda dolnośląskie.

Centrum TMT jest firmą, której celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientom, którzy są lub chcą stać się właścicielami samochodów marki ŠKODA - jednego z najbardziej cenionych producentów aut na świecie. Prowadzimy sprzedaż samochodów, profesjonalny serwis a także sprzedaż ubezpieczeń. Zapewniamy także usługi w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych z Assistance 24h z autami zastępczymi na czas naprawy. Wszystkim niezdecydowanym proponujemy pomoc profesjonalnych doradców, którzy przedstawią Państwu modele aut spełniające Wasze indywidualne oczekiwania i potrzeby. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na możliwość skorzystania z jazd próbnych, podczas których będziecie mogli osobiście przekonać się, czy wybrany przez Was model będzie odpowiedni. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!

Pomoc i fachowe doradztwo

ŠKODA to jedna z najbardziej popularnych w Polsce marek samochodów. Auta tego producenta łączą w sobie wiele zalet - niezawodność, ciekawą stylistykę, atrakcyjne ceny i ekonomiczność, nic więc dziwnego, że grono chętnych do ich zakupu stale się powiększa. W Centrum TMT wszyscy klienci zainteresowani samochodami tej marki mogą liczyć na kompleksową obsługę - zarówno jeśli chodzi o doradztwo przy zakupie, jak i profesjonalny serwis i bogatą ofertę ubezpieczeń.W trosce o zadowolenie i najwyższy komfort naszych klientów stale doskonalimy swoje umiejętności i standardy obsługi. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji i pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie i prośby. Dokładamy wszelkich starań, by zakupione przez Was auto trafiło do Waszych rąk w możliwie krótkim terminie i służyło Wam niezawodnie przez wiele lat.

Centrum obsługi klienta marki Skoda Wałbrzyskie - u nas uzyskacie pomoc w pełnym zakresie

Wybór marki ŠKODA to bardzo dobra decyzja, nie tylko z uwagi na fakt, że auta naszej marki są niezawodne, tanie w utrzymaniu i wyjątkowo dynamiczne, lecz także ze względu na fakt, iż nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i doskonałą obsługę na każdym etapie eksploatacji samochodów. W centrum świadczymy kompleksowe usługi na rzecz naszych klientów, począwszy od ubezpieczeń, a na naprawach i serwisie skończywszy. Naszym celem jest zapewnienie swoim klientom maksimum zadowolenia, dlatego nieustannie dopracowujemy swoją ofertę, dopasowując ją do zmieniających się potrzeb i wymagań. Będziemy Wam wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi, ponieważ to z Waszym udziałem pragniemy tworzyć nasze centrum. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zaprezentowanej na niniejszej stronie oferty i skontaktowania się z nami. Pozostajemy do Waszej dyspozycji pod podanym numerem telefonu i adresem e-mali.

Teraz naprawdę jesteśmy w XXI wieku.

Zapraszamy do naszego serwisu

NASZE ODDZIAŁY

Centrum TMT Sp. J.

ul. Świdnicka 151

58-200 Dzierżoniów

Centrum TMT Sp. J.

ul. Horbaczewskiego 75

54-215 Wrocław

Dane do faktury

CENTRUM TMT
SPÓŁKA JAWNA
Tadeusz Kwiędacz, Tomasz Kwiędacz
58-200 Dzierżoniów,
ul. Świdnicka 151
NIP: 882 18 69 772